- Advertisement -spot_img

TAG

veseli

Sot Thaçi dhe Krasniqi përballen për herë të parë me Hagën

Në këtë javë ish-krerët e UÇK-së :Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi do të paraqiten për herë të parë në...

Reagojnë banorët që strehuan ushtarët e UÇK-së/ “Nuk ka pasur dhoma torturash nga UÇK-ja”.

Ndërkohë që ish-presidenti i Kosovës, zoti Hashim Thaçi, pret ditën e hënë për të dalë përpara Hagës, gjurmët e tij, të Kadri Veselit dhe...

“Haga u bë fakt, të mos humbim Kosovën!”

Nga:Anisa Bahiti Ajo që pritej, fatkeqësisht ndodhi! Krerët kryesorë të ish-UÇK-së bashkë me presidentin e Kosovës u arrestuan dhe u dërguan në Hagë. Nga tani e...

Kryeministri Hoti:”Përballë botës jemi faqebardhë”.

Pas izolimit të Thaçit, Veselit dhe Krasniqit në dhomat e paraburgimit të Hagës , kryeministri Hoti njoftoi sot mbledhjen e qeverisë. Kryeministri i Kosovës është...

Latest news

- Advertisement -spot_img