- Advertisement -spot_img

TAG

vip

E preferuar nga VIP-at, sa kushton çanta e njohur prej ‘meme-ve’

Ka një çantë që gjithmonë e më tepër po e shohim ta përdorin vajzat e showbizit. Mesa duket, çanta e vogël e markës ‘Jacquemus’...

Luftë e fortë mes moderatoreve. Kush do drejtojë ‘Big Brother VIP’ Luana apo Arbana?

Që nga momenti kur u bë e ditur se së shpejti do të nisë “Big Brother VIP”, ka pasur diskutime se kush do e...

Së shpejti nisin audicionet për banorët e shtëpisë. ‘Big Brother Vip’ vjen në Top Channel

Shtëpia më e famshme e Shqipërisë se shpejti do te rihapë dyert per banoret e saj. Por kete radhe ka një ndryshim, aspak te vogël…...

Nga “barbonët” te VIP-at, kush e përdor kokainën. Flet shefi i Toksikologjisë

Pandemia Covid-19 e nxiti më tej përdorimin e drogës në vendet e Ballkanit Perëndimor, por masat kufizuese penguan përdoruesit e kokainës në Shqipëri të...

Një dasmë në horizont? Arjon Luli dhe Serena Sula premtojnë se do t’i shohim gjatë bashkë

Modelja Serena Sula dhe ish-konkurrenti i 'Përputhen', Arjon Luli janë kthyer në një nga çiftet më të komentuar në media e rrjete sociale. Pavarësisht se...

Mbi 1 mln dollarë për një postim, kush e kryeson listën e më të paguarve në Instagram

“Instagram Rich List” përmban emrat më të mëdhenj në Hollywood nga The Rock te Beyonce. Listën e të pasurve në Instagram vitin e kaluar e...

Dhjetra qytetarë, mes tyre dhe VIP-a, protestë para Bashkisë së Tiranës

  Pjestarë të shoqërisë civile, qytetarë të thjeshtë, këngëtarë dhe personazhe të tjerë të njohur kanë protestuar sot përpara bashkisë në Tiranë. Protesta është organizuar për...

Katy Perry dhe Orlando Bloom qenkan martuar?

Po, Katy Perry dhe Orlando Bloom mund të jenë martuar pasi u bënë prindër për herë të parë.Dyshimet për këtë nisën nga unaza e...

Tashmë njihen në të gjithë botën/ Mos u habisni! Këtu jetonin më parë

Të gjithë bëhemi kuriozë kur mësojmë se sa janë të ardhurat e të famshëve botëror. Mund të na duken të paarritshëm, por nëse do...

Latest news

- Advertisement -spot_img