Taksia aksidenton rëndë kalimtarin në mes të Tiranës

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pranë “Sheshit Skënderbej” në Tiranë, ku një kalimtar është goditur nga një taksi.

Si pasojë e përplasje, qytetari ka marrë plagë të shumta në pjesën e kokës dhe në trup.

Atij i është dhënë ndihma e parë nga qytetarë të tjerë, ndërsa pas pak minutash në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe ambulanca.

Dyshohet se shkak i këtij aksidenti, është bërë shpejtësia që lëvizte taksia.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu