Ushtronte dhunë ndaj bashkëshortes së tij, arrestohet 46 vjeçari

0

Policia e Sarandës ka vënë në pranga këtë të diel një 46 vjeçar i cili ushtronte dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

I arrestuar është shtetasi me inicialet B.K, banues në Sarandë, ndërkohë materialet iu referuan prokurorisë për veprën penale “Dhuna në familje”.

Njoftimi:

Sarandë

Nga Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë  Sarandë u bë kapja dhe ndalimi me inisiativë i shtetasit  B. K., 46 vjeç, banues në Sarandë, pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për për veprën penale “Dhuna në familje”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu