Të shtëna me armë në Maminas, policia “i vihet pas” autorit

0

DURRËS – Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune në Maminas të Durrësit.

Gazetarja e Infoweb Media informon se nuk ka persona të plagosur nga të shtënat me armë zjarri.

Dyshohet se autori ka qëlluar në ajër.

Ndërkohë policia po punon për sqarimin e plotë të kësaj ngjarje si dhe për kapjen e autorit që është larguar në drejtim të paditur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu