Tentoi të parakalonte dy makina, Audi përfundon në oborrin e shtëpisë

0

Nje aksident automobilistik ka ndodhur mbremjen e sotme ne qytetin e Lushnjes.Aksidenti ka ndodhur ne lagjen Gafurr Muco ne vendin e quajtur fabrika e miellit.Ne aksident jane perfshire dy mjete nje tip audi dhe nje tip mercedes benz.Nga informacionet e mara ne vendgjarje mesohet se mjeti tip audi ka tentuar te parakaloje dy automjete njekohesishte  duke mos vene re mjetin tip benz i cili kishte po kthehesh ne rrugen lindore te qytetit duke u perplasur e me pas kane perfunduar ne oborrin e nje banese ne ane te rrugës.si pasoje e aksidentit ka mare demtime te leta drejtuesi i automjetit mercedes benz ndersa drejtuesi i mjetit audi me targa te huaja është larguar nga vendngjarja duke braktisur mjetin.Policia e Lushnjes ka mare ne pyetje deshmitare dhe drejtuesin e mjetit benz per te identifikur personin qe shkaktoj aksidentin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu