Tranjeri italian i Kukësit jep dorëheqjen pas humbjes me Teutën, ja çfarë u tha lojtarëve në dhomat e zhveshjes

0

Tranjeri italian i skuadrës së Kukësit, Diego Longo ka shkaur në dhimën e zhveshjes së lojtarëve dhe i falenderoi për çdo gjë duke u komunikuar më pas se ai do të largohej nga verilindorët.

Nuk dihet pse është marrë ky vendim , por ka ardhur menjëherë pas humbjen ndaj Teutës ku u mposhtën nga durrsakët me rezultatin 3 me 2.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here