U vra në Shkodër, Milo tregon si e mban mend Pashko Ujkën:E kishte mirë me të gjithë

0

– Historiani Paskal Milo ka treguar se si e mban mend viktimën e sotme në Shkodër, ish-deputetin Pashko Ujka. I ftuar në emisionin e tij “Open”, Milo ka tregon se si e mban mend viktimën, për të cilën thotë se ka qenë një njeri i komunikueshëm me të gjitha palët në Kuvend.

“E kam njohur 4-vjeçarin që ka qenë në parlament, përshtypja ime ka qenë që një burrë i urtë në parlament dhe nuk mbaj mend të ketë ngritur zërin dhe ka qenë i shoqërueshëm. Përpiqej dhe e kishte mirë me të gjithë, kaq mbaj mend prej tij,”- tha Milo.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu