Vetëm ju mund ta ngrini këtë parti? Basha “në delir”: Kam mbështetjen e qindra mijëra demokratëve

0

Vetëm ju mund ta ringrini këtë parti?

Lulzim Basha: Jam i bindur se do kem ndihmën e qindra mijërave demorkatëve. Jo vetëm të tyre por edhe të qytetarëve shqiptarë të cilët e kanë kuptuar sesa të lidhur janë 3 bajraktarët e trekëndëshit të Bermudës. Qytetarët duan një qeveri të pastruar nga krimi dhe nga 3 bajraktarët. Dy të tjerët e kanë provuar tashmë se në cdo rast të fatkeqësive që kanë zgjedhur gjithmonë interesat e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu