Vetëplagoset me armë zjarri një person, dërgohet në spital në gjendje të rëndë

0

Një person është vetëplagosur me armë zjarri në Tiranë. Bëhet me dije se shtetasi i vetëplagosur i përket moshës 50-vjeç dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Ndërkohë gjendja e tij shëndetësore paraqitet e rënduar. Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë.

Njoftimi:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri  një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here