Vetëvritet një 80-vjeçar, humb jetën dhe 57-vjeçari që u rrëzua në Bathore

0

Me datë 04.06.2021, në rrugën “Mustafa Lleshi” dyshohet se në kushte depresioni është vetëvrarë në banesën e tij shtetasi R. M., 80 vjeç.

•Me datë 02.06.2021, në Bathore, ka rënë aksidentalisht nga lartësia e banesës së tij shtetasi H. L., 57 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë ditën e djeshme në spital.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here