VIDEO/ Aksidentohet një tjetër autobus tek rrethrrorrotullimi i Saukut, ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes

0

Policia ende nuk ka reaguar lidhur me ngjarjen, ndërsa ende nuk dihet nëse ka të plagosur dhe rrethanat e ngjarjes.

Ky është aksidenti i dytë me autobusët që ndodh brenda ditës në Tiranë. I pari ndodhi paraditen e sotme, në zonën e ‘Shallvareve’ në Tiranë. Autobusi i linjës së ‘Unazës’ goditi nga pas mjetet që kishte përpara. Për rrjedhojë autobusi e gjashtë makina private janë dëmtuar, ndërsa 9 qytetarë kanë mbetur të plagosur.

VIDEO

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu