VIDEO/ Në oborr po parkohen makina, strategjia që po përdor Basha për të penguar grumbullimin e protestuesve para selisë së PD

0

Makina të parkuar para oborrit të selisë blu. Kjo është strategjia që po ndjekë Basha dhe bashkëpunëtorët e tij për të penguar grumbullimin e protestuesve.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka thirrur sot një protestë në orën 12:00, ku i kërkoi demokratëve që të nxjerrin nga zyra Lulzim Bashën.

InfowebTv ka siguruar pamje nga para selisë, ku shihet se ka edhe demokratë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu