Vocaj-Bardhit: Padi për shpifje! Sekretari i PD: Pushka top iu bëftë!

0

Tonin Vocaj: Lidhur me deklaratat e Gazment Bardhit hedh poshtë të gjitha shpifjet dhe akuzat mbi mua dhe policinë e shtetit. Kam 40 vite pjesë e Policisë së Shtetit dhe kurrë nuk kam qenë pjesë e inskenimeve. Pas këtyre akuzave jam konsideruar me seriozitet një kallëzim për shpifje ndaj zotit Bardhi.

Bardhi: Pushka Top! Të gjitha informacionet që i janë dërguar partnerëve, është kriminel, e përsëris, që ka tentuar të inskinojë ngjarje të pavërteta për të përfshirë individë të pafajshëm. Ka mbajtur 11 persona në burg pse kanë lagur me ujë protestuesit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu