Vora në pritje të zgjedhjeve të pjesshme vendore, Lulzim Vrana flet mbi objektivat dhe prioritetet e tij

0

Prej pak ditësh në qytetin e Vorës zhvillohen zgjedhjet vendore. 3 kandidatët e partive të ndryshme kanë parashtruar programet dhe planin për të gjithë qytetarët të cilët të djelën tjetër do ti drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur të preferuarin e tyre. Kandidati i “shtëpisë së Lirisë” z.Lulzim Vrana flet përmes mikrofonit të InfowebTv më tepër mbi kanditaturën e tij dhe prioritetet që ka mbi qytetin e Vorës. Për të i pari është qytetari dhe fokusin me të madh e ka tek rritja e ekonomisë ndërtimi i një shkolle profesionale gjithashtu edhe rindërtimi i banesave të rrënuara nga termeti. /V.P

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu