45.5 kilogramë kokainë brenda kontejnerit me mish pule, Gjykata jep vendimin për dy të arrestuarit, socialisti shpëton me…

0

Gjykata e Durrësit ka dhënë masat e sigurisë për dy personat e arrestuar si përgjegjës për sasinë prej 45.5 kilgramë kokainë, që u gjet në kontejnerin me mish pule, disa ditë më parë në Port.

Gjykata ka lënë në masën e sigurisë burg pa afat Arben Ferizin, administratorin e kompanisë së mishit të pulës, dhe 18 ditë për Ergert Vargun, këshilltar socialist në Bashkinë e Tiranës.
Vijon…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu