Afera e inceneratorëve, mbërrin në GJKKO Etleva Kondi, kërkon ndryshimin e masës se sigurisë

0

Mbërrin në Gjykatën e Posaçme Etleva Kondi.

Kondi po hetohet në masën e arrestit shtëpiak për inceneratorët e Fierit dhe Elbasanit.

Kondi kërkon ndryshimin e masës se sigurisë.

Kondi ka mbajtur postin e anëtares së komisionit të vlerësimit te ofertave në kohën që ministria e mjedisit drejtohej nga Lefter Koka, i cili është arrestuar për këtë aferë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu