Aksident i frikshëm/ Automjeti përplas motoçikletën, drejtuesit lëndohen rëndë

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin Gjirokastër-Kakavijë.

Burime bëjnë me dije se një automjet ka përplasur një motoçikletë, ku si pasojë drejtuesit e mjeteve kanë marrë lëndime të rënda.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

infowebtv.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here