Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin, disa të plagosur, dyshohet edhe për viktima

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin.

Aksidenti sipas informacioneve të para ka ndodhur në fshatin Pajovë dhe, veç të plagosurve dyshohet se ka viktima.

Policia dhe ambulancat drejt vendit të ngjarjes.

 

Vijon….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here