Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Peqin. Fordi përplaset me kamionçinën, ndërron jetë një grua. Njoftimi i policisë

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin.
Aksidenti sipas informacioneve të para ka ndodhur në fshatin Lazaren, Pajovë.
Si pasojë e përplasjes së një kamionçine, ka ndërruar jetë një grua që ndodhej në mjetin tip ford

Policia dhe ambulancat drejt vendit të ngjarjes.

Peqin/ Informacion paraprak

Më datë 11.06.2021, rreth orës 21:20, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Lazaren, Peqin, janë përplasur mjetet Kamioçin dhe mjeti tip “Ford”, si pasojë e aksidentit ka ndëruar jetë pasagjeri në mjetin tip ” Ford”.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaktut të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here