Aksident i rëndë në rrugën e Rinasit, dy turistë me motor përplasen nga Benzi, si paraqitet gjendja e tyre

0

Mësohet se gjendja e turistëve është e rëndë dhe janë dërguar menjëherë në spital.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në në afërsi të kryqëzimit të Rinasit. Sipas informacioneve mësohet se një automjet tip “Benz CLS” ka përplasur dy turistë, të cilët po lëviznin me motor.

Mësohet se gjendja e turistëve është e rëndë dhe janë dërguar menjëherë në spital.

Ndërkohë Policia e Tiranës nuk ka dalë ende me një njoftim zyrtar në lidhje me ngjarjen.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu