Aksident i trefishtë në aksin Elbasan-Librazhd, Mikrobusi përplaset me një mjet të rëndë dhe një Benz

0

Një aksident i trefishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Murrash, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd.

Në aksident janë përfshirë një mikrobus, një mjet tip Benz dhe një mjet tip kamionçinë.

Mësohet se nga aksidenti nuk ka persona të lënduar por vetëm dëme materiale. Policia është nisur drejt vendngjarjes për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here