Aksident i trefishtë në Shkodër, lëndohen tre persona

0

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Mësohet se tre makina janë përplasur me njëra-tjetrën, ndërkohë që të lënduar kanë mbetur drejtuesit e mjeteve.

Ende nuk dihet se cili është shkaku i aksidentit, ndërkohë që në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e ngjarjes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu