Aksident në afërsi të Prrenjasit, autoboti kthehet përmbys pas përplasjes me një mjet tjetër

0

Moti i keq është bërë shkak i një aksidenti në afërsi të Prrenjasit.

Një autobot është përmbysur mesditën e kësaj të shtune në aksin nacional Librazhd- Prrenjas, pasi u perplas me një mjet tjetër.

Mësohet se autoboti me targa bullgare gjatë rrëzimit i ështe shkëputur koka e kamionit.

Fatmirësisht bëhet me dije se dy drejtuesit e mjeteve kanë shpëtuar mrekullisht.

Si pasojë e aksidentit është krijuar trafik në rrugë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe veç hetimit te aksidentit po merret edhe me orientimin e trafikut.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu