Aksident në Korçë, makina përplaset me disa pemë dhe përfundon përmbys në anë të rrugës

0

Korçë : një mjet del nga rruga në afërsi të fshatit Dvoran.

Sipas informacioneve paraprake, drejtuesi ka humbur kontrollin e mjetit ndërsa është përplasur me disa pemë rrjesht dhe ka përfunduar përmbys në anë të rrugës.

Mësohet se ka dëme të shumta materiale, ndërsa fatmirësisht pa të dëmtuar.

Policia në vendngjarje për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu