Aksident në rrugën e vjetër të Kërrabës

0

Nga Ronaldo Gjoshi

Një aksident ka ndodhur në orët e para të mbrëmjes në aksin e vjetër rrugor të Qafëkërrabës.

Ngjarja u regjistrua në afërsi të fshatit Fikas.

Një automjet ka devijuar nga rruga dhe është rrokullisur në anë të saj, por fatmirësisht nuk ka rënë në greminë.

Nga ky aksident ka mbetur i lënduar një 34-vjeçar i cili është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Në vendngjarje ka shkuar policia për të përcaktuar shkaqet e këtij aksidenti. InfowebMedia

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu