Aksidentohet familja që po udhëtonte drejt Rinasit. Vdes në spital gruaja

0

Aksident me vdekje në aksin Milot- Mamurras.

Mjeti taksi i cili po transportonte drejt Rinas-it, gruan me 3 fëmijët, doli nga rruga dhe u përplas në anë të saj.

Për pasojë ka ndërruar jetë gruaja, ndërsa tre fëmijët janë jashtë rrezikut për jetën.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu