Anjeza Shahini i jep fund martesës? Ja detaji që vërteton detajin nga jeta e re e këngëtares

0

Këngëtarja e njohur Anjeza Shahini e cila është mjaft e dashur për publikun prej kohësh ka qenë larg vëmendjes dhe famës por ka qenë një detaj rreth jetës së saj personale e cila e ka rikthyer në mediat rozë.

Pas martesës me diplomatin anglez Paul Edëard Conolly, Anjeza u shpërngul në Angli dhe tashmë me një jetë të re dhe si nënë e një vajze.

Por me një foto të publikuar disa ditë më parë, Anjeza ka përshëndetur fansat e saj duke na zbuluar edhe ndryshimin në “look” që ka bërë.

“Kohë pa u parë”, shkruan Anjeza krah fotos ku shfaqet me flokë të prera shkurt, të cilat i japin një pamje krejt tjetër.

Detaji që ra në sy në profilin e këngëtares është se ajo ka fshirë të gjitha fotot me parnerin e saj, ku aludohet se mund të ketë një krisje në mardhënie.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu