Arrestohet në flagrancë hajdutja në Elbasan

0

Arrestohet në flagrancë hajdutja në Elbasan.

Policia informon se ka arerstuar një 24 vjeçare e cila kishte vjedhur para dhe bizhuteri.

‘Komisariati i Policisë Elbasan arrestoi në flagrancë M. K., 24 vjeçe, sepse u kap në flagrancë pasi kishte vjedhur një shumë parsh dhe disa bizhuteri, në një banesë. Shuma e parave dhe bizhuteritë u sekuestruan në cilësinë e provës materiale’, njofton policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu