Autoshkolla përplas nënë e bijë, këmbësoret në gjendje të rëndë

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Kallm të Fierit, ku një makinë ka përplasur nënë e bijë.

Makina tip Benz ka qenë autoshkollë, dhe ka tentuar që të parakalojë një motor, dhe për shkak se ka humbur drejtimin e mjetit, ka përplasur dy këmbësoret.

Mësohet se si pasojë e aksidentit, këmbësoret janë në gjendje të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here