Ekskluzive/ Avioni i nisur për në Kukës devijon dhe ulet në Tiranë

0

Një avion i nisur nga Memingen për në Kukës ka devijuar dhe është ulur në Rinas.

Nuk dihen ende arsyet, por sipas gjurmimit të bërë nga Flightradar24, shihet intenerari i qëndrimit në ajër të avionit që më në fund devijon drejt aeroportit të Rinasit në Tiranë.

E gjithë manovra është shoqëruar me ankth nga udhëtarët por fatmirësisht pa avari të rënda. Avioni është ulur në Rinas dhe udhëtarët po presin të nisen drejt destinacinit përfundimtar, Kukësit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu