Bie nga kati i katërt i pallatit, ndërron jetë 21-vjeçarja

0

DURRES – Një 21 vjecare ka ndërruar jetë sot në lagjen 13 në Durrës.

Burime zyrtarë të policisë thanë se 21 vjecarja ka rënë aksidentalisht, nga kati i katërt i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për dokumentimin e plotë ligjor të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu