Bie nga lartësia e pallatit ku punonte, ndërron jetë 55-vjeçari shqiptar në Greqi

0

Një 55- vjeçar ndërtues në Kalkida në Greqi ka humbur jetën duke rënë nga lartësia.

Ngjarja ka ndodhur mesditën e së shtunës në rrugën kryesore të Chalkida, në Avenue Venizelou…

Në rrethana të paqarta, një ndërtues 55-vjeçar shqiptar, gjatë punimeve në një pallat, ka rënë nga skela dhe ka rënë nga një lartësi e madhe në asfalt dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Në spitalin e Kalkidës ku u transferua, ai thjesht u shpall i vdekur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu