Bllokohet aksi te rruga e Arbrit, reshjet e dëborës lënë në vend 100 makina

0

Fotot e mësipërme janë nga nga rruga e Arbrit, e cila u hap sot për herë të parë për drejtuesit e mjeteve. Edhe pse rruga u hap ditën e sotme, aksi rrugor duket se nuk i ka rezistuar reshjes së parë të borës.

Kjo pasi rreth 100 makina janë bllokuar në këtë rrugë, për shkak të reshjeve të borës si dhe të ngricave të mëdha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu