‘Dua të rri me ty’/ Luizi nuk ndahet nga Kiara: Do ndryshoj, të jap fjalë!

0

Për hir të asaj që këngëtari ka shprehur ndaj moderatores, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes në shtëpinë e Big Brother Vip.

Vetëm disa orë pasi e pyeti nëse ka shans për të përmirësuar raportin, Luzi i ka shprehur sërish Kiarës se dëshiron të rijë afër saj ku dhe i ka premtuar se do ndryshojë.

Por sërish Kiara i ka kujtuar atij që të mbajë distancën.

“Je i ngjitur, shumë i bezdisur”, i tha Kiara atij.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Unë kam qejf të rri me ty!

Kiara: Unë nuk të besoj! Po të doje nuk gënjeje siç bëre!

Luizi: Po të jap fjalën që do ndryshoj!

Kiara: Nuk ke ndryshuar dhe njeriu nuk ndryshon për pak ditë! Më jep pak hapësirë!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu