Ekskluzive/ Ikin dritat në një dasëm në Librazhd, dasmorët braktisin lokalin/ VIDEO

0

Një rast i pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një lokal dasme në Librazhd.

Dasmorëve u fiken dritat në një moment kërcimi dhe pas disa minutave, janë detyruar ta braktisin ambientin e lokalit.

Nusja dhe dhëndri po ashtu janë detyruar ta lënë çastin më të lumtur të jetës së tyre. Infoweb Media

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu