Enkeled Alibeaj mbledh grupin parlamentar të PD

0

Pas takimit të sotëm me Gjiknurin,Spiropalin dhe Ballën,Alibeaj kanjoftuar mbledhje të grupit parlamentar të PD-së.

Mbledhja do të mbahet ditën e nesërme në orën 12:00 dhe pritet të diskutohet për të vendosur sesi do të jetë qëndrimi i mëtejshëm për procesin e zgjedhjes së presidentit.

“Në vijim të diskutimeve ne grup për procesin e përzgjedhjes së Presidentit, nesër në orën 12:00, në seli, do të zhvillojmë mbledhjen e rradhës së grupi për të diskutuar mbi ecurinë e deritanishme dhe sesi do të vijojmë me procesin”– shkruhet në njoftimin e Alibeajt.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu