Fëmijët dhe gruaja në emigrim, i moshuari nga Divjaka gjendet i pajetë brenda banesës

0

70-vjeçari jetonte prej disa vitesh vetëm, pasi gruaja dhe fëmijët jetojnë jashtë shtetit, ndërsa dyshohet se kishte ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Një 70-vjeçar nga Divjaka është gjetur u pajetë brenda shtëpisë së tij, sot rreth orës 11:30. Viktima është Jani Kutra, 70 vjeç, banues ne qytetin e Divjakës.

70-vjeçari jetonte prej disa vitesh vetëm, pasi gruaja dhe fëmijët jetojnë jashtë shtetit, ndërsa dyshohet se kishte ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Sipas burimeve, dyshohet se i ndjeri ka ditë që ka vdekur, pasi dëshmitarët thonë se nuk e kanë parë prej gati 10 ditësh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu