Femrat çmenden pas këtyre llojeve të meshkujve

0

Për meshkujt duket e pamundur të kuptojnë logjikën femërore.

Kjo është arsyeja pse është e vështirë të imagjinohet se si do të dukej një mashkull ideal, i aftë për të fituar zemrën e çdo gruaje.

Sens humori

Një shaka e zgjuar dhe e mirë mund të jetë e mirë për të thyer akullin. Por mos bëni shaka për gjithçka dhe mos e teproni. Ju thjesht do të bëheni një klloun dhe asgjë tjetër. Një sens i mirë humori lidhet me një nivel të lartë inteligjence dhe femrat e duan atë.

Romantikët

Nëse jeni një shpirt romantik, gratë do ta duan atë. Kjo i bën ata të ndihen të dashur dhe të sigurt.

Sjellje te mira

Kjo është një nga gjërat më të rëndësishme, sepse çdo gjë më pak se kaq ose e kundërta e saj do të ishte e barabartë me përfundimin e çdo marrëdhënieje. Nuk ka shumë zotërinj të vërtetë dhe nëse jeni sa 10% e diçkaje që dikur ishte normë, ju keni arritur xhekpotin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu