Flakët e zjarrit përfshijnë banesën 3-katëshe mbërrijnë zjarrfikësit, ja emri i pronarit të shtëpisë

0

Një banese 3-ketëshe është përfshirë nga flaket e zjarrit në fshatin Gramsh të Lezhës.

Flakët janë shfaqur në katin e tretë dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, pasi familjarët kanë arritur të dalin nga shtëpia. Zjarri ka përfshirë banesën e shtetasit Bardh Ejlli.

Zjarrfikësit ndodhen në terren dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu