FOTO/ Detaje nga vrasje në Shkodër, Petrit Vuksani u vra nga qiramarrësi i tij

0

Viktima, Petrtit Vuksani ishte i vetëm në banesë kur u ekzekutua me armë zjarri.

Dyshohet se autori/ët kanë shkuar në shtëpinë e tij në lagjen “Skënderbeg” dhe e kanë qëlluar me pistoletë me silenciator.

Kjo për shkak se të shtënat me armë zjarri nuk janë dëgjuar nga komshinjtë e 51-vjeçarit.

Motivet e krimit janë ende të paqarta, ndërsa mësohet se Petrit Vuksani kishte vetëm 1 muaj që ishte kthyer nga Anglia.

Trupi i viktimës ndodhet ende në banesë.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu