FOTO/Vrau babain me eksploziv në Selenicë, kush është 23-vjeçari që futi në kurth të atin

0

Djali në foto është 23-vjeçari Mato Gllucaj, i cili akuzohet për vrasjen e babait të tij. Mësohet se Gllucaj vendosi eksploziv në sobë, për tu hakmarrë ndaj të atit, pasi e dhunonte vazhdimisht. I riu është vënë në prangat e policisë dhe hetimet për ngjarjen po vijojnë.

23-vjeçari dyshohet se për shkak të dhunës së vazhdueshme që babai ka ushtruar ndaj tij, ka vendosur lëndë plasëse në sobën me gaz, në oborrin e banesës, nga shpërthimi i së cilës humbi jetën 56-vjeçari.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu