Fotot e pabesueshme që nuk i patë dot sot gjatë protestës te selia e PD

0

Si asnjëherë më parë seli e Partisë Demokratike u shndërrua sot në një arenë dhunë ku mbështetës të ish-kryeministrit Berisha goditën me gurë xhamat e dritareve dhe përdorën varretë, matrapik, trapanë e vegla të tjera për të hapur dyert e selisë blu.

LSA ka fiksuar disa momente pikante.

PD kërkoi ndihmën e Policisë së Shtetit pasi po i rrezikohej jeta drejtuesve të lartë të saj, ndërkohë që forcat e rendit kanë ndërhyrë për të shpërndarë turmën me gaz dhe autobotet e ujit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu