Fugoni përplaset me makinën luksoze, lëndohen dy persona

0

Një aksident ka ndodhur në mbikalimin e Bushneshit në qytetin e Lezhës. InfoWebTv ka mësuar se një fugon është përplasur me një makinë luksoze tip Benz.

Nga aksidenti kanë mbetur dy të lënduar, Teuta Musaj dhe Sadri Musaj, shkruan InfoWebTv.

Ende nuk dihet gjendja shëndetësore e dy të lënduarve.

Vijon…

infowebtv

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here