Grabitje me dhunë në një karburant, dyshohet se auutorët kanë qenë të armatosur

0

Një grabitje e dhunshme ka ndodhur në një karburant në Fllakë të Durrësit, ku sipas informacioneve paraprake dyshohet se autorët kanë qenë të armatosur.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 09:00 të mëngjesit dhe dyshohet për dy pjesëmarrës në grabitje.

Nuk dihet ende shuma e parave të grabitura, dhe nëse ka persona të lënduar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here