Ish-banorja e Big BBV Albania 2 përfshihet në aksident: Më ndau nga vdekja…

0

Ish-banorja e “Big Brother Vip Albania”, Dea Mishel është përfshirë në një aksident. Lajmin e ka ndare vetë Dea, e cila në instagram tregoi me foto dy mjetet që u përplasën me njëri-tjetrin. Por, për fat të mirë, Dea ka shpëtuar pa lëndime.

“Sot më ndau nga vdekja kjo makina gri ne mes. Sot jam mirënjohëse per makinën gri qe uli forcën e goditjes”, shkruan Dea.

Në një tjetër postim, ajo ka siguruar ndjekësit se është mirë dhe i ka këshilluar të kenë kujdes me makinë.

“U tremba shumë nga aksidenti që bëmë sot, sepse mu ngulën dy makina te dera ime, por do e kaloj me humor”, shkruan Dea.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu