Dhunë ndaj bashkëshortes dhe babait, dy të arrestuar në Tiranë

0

Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy shtetas për dhunë në familje.

Një 46-vjeçar është arrestuar, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij, ndërsa një 27-vjeçar në Kamëz ka rrahur babain e tij.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 3 arrestuan shtetasit:

– L. Gj., 46 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij;

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Nr. 5 arrestuan shtetasin F. J., 27 vjeç, banues në Kamëz, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu