Ishte bërë milionere duke shitur p*rdhë me kavanoza, përfundon rëndë në spital nga sforcimi!

0

Një ish-yll televizioni, e cila fitonte 200,000 dollarë (148,000 £) nga fendja në kavanoza, ka njoftuar tërheqjen, pasi u dërgua me urgjencë në spital pasi u përpoq të bënte më shumë duke u sforcuar. Steph Matto, 31 vjeç, nga Connecticut, kohët e fundit përjetoi ‘sulm në zemër’ pasi përjetoi dhimbje të shtrëngimit në gjoks nga sforcimi.

Mjekët e shqetësuar kryen analizat e gjakut dhe një elektrokardiogram (EKG/EKG), por më vonë i thanë yllit të TV se simptomat në fakt ishin shkaktuar nga gazrat e tepërt nga dieta e saj e shpeshtë me fasule, vezë dhe proteine shake me banane, raporton LadBible.

Duke folur për momentin kur u sëmur, Steph tha: “Mendova se po pësoja një goditje në tru dhe se këto ishin momentet e mia të fundit. Po e teproja”. Ajo filloi të shesë fendët e saj në një kavanoz në nëntor të vitit të kaluar, pasi mori kërkesa në faqen e internetit Unfiltrd me përmbajtje për të rritur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu