Kamëz/ U arratis pasi plagosi me thikë 20-vjeçarin, policia vë në pranga autorin (EMRI)

0

Kamëz: Plagosi me thikë një 20-vjeçar dhe u largua, pas ndjekjes intensive të Policisë dhe kontrolleve të pandërprera, kapet dhe vihet në pranga 33-vjeçari Ilir Mala.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë pas informacioneve të marra për një konflikt me mjete prerëse në Kodër Kuqe, në Babrru, gjatë të cilit shtetasi 33 vjeç Ilir Mala, gjatë një konflikti për motive të dobëta kishte goditur me thikë 20-vjeçarin me inicialet A.C, kanë organizuar punën dhe kanë vijuar kontrollet intensive për kapjen e Malajt dhe vënien e tij përpara përgjegjësisë ligjore.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu