Kamioni përplas për vdekje qytetarin në Kosovë

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Kosovë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në Lipjan. Një qyetar është përplasur nga një kamion, i cili ka ndërruar jetë në vend.

Ai është lënë në rrugë për rreth 40 minuta i mbuluar në gjak për shkak se ambulanca ka mbërritur me vonesë.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit ndërsa mësohet se edhe policia ka mbërritur me vonesë në vendin e ngjarjes për të identifikuar viktimën dhe për të hetuar rrethanat e aksidentit rrugor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu